Grāmatvežu klubs

 

Mums ir vairāki grāmatveži klubi (GK). Kas tie tādi ?

 

  • Kopš 1998. gada divi klubi Rīgā ( latviešu un krievu plūsma )
  • Liepajā no 2000. gada
  • Valmierā no 2003. gada

 

Tajos ir apvienojušies grāmatveži, kas vēlas ne tikai mērktiecīgi un sistemātiski padziļināt, aktualizēt savas zināšanas grāmatvedības uzskaitē, nodokļos, tiesību u.c. jautājumos, bet arī tikties ar kolēģiem, dalīties pieredzē.

Turklāt, tā ir iespēja garīgi bagātināties, uzzināt daudz jauna un interesanta par Baltijas valstu un Rīgas kulturvēsturisko vidi. Katra kluba nodarbībā notiek no plkst. 10.00 – 15.00, tad tiek izskatīti aktualākie, gramatvēžus interesējošie jautājumi. Pēc plkst. 15.00 seko dažādi pasākumi. Tā kluba biedri apmeklēja unikālo gleznu izstādi Biržas namā Doma laukumā, iepazinās ar J. Misiņa un M.Zadornova bibliotekām, kas izveidotas par šo mecenātu līdzekļiem. Uzzināja daudz jauna un interesanta par tādiem kulrūvēsturiskiem pieminekļiem kā Melngavju nams, Doma baznīca, Pētera baznīca, apmeklēja modes vēsturnieka A.Vasiļjeva izstādi u.c. Pēc tādiem pasākumiem reizēm grūti šķirties un rodas vēlēšanās pasēdēt ar kolēģēm kādā Vecrīgas kafeinīcā, dalīties iespaidos un, atkal ... parunāt par grāmatvedības problēmām.

Ziemas mēnešos kluba pasākumus papildinām ar minikoncertiem līdz 30 min., kuros uzstājas talantīgie jaunie dziedātāji. Tā savas koncertdarbības sākumā klubā uzstājās Marija Naumova, Aleksandrs Antoņenko, Marija Rebeka, kurus tagad pazīst visā Eiropā.

No gada 6 GK nodarbībām viena ir IZBRAUKUMA ar konkrētu lietišķu tēmu.

Tā 2012. gadā grāmatveži izvēlējas mikrouzņēmumu darbības jautājumu, kuru izskatīja uz viena Līgatnes ģimenes mikrouzņēmuma praktiskās darbības pamata. Jau ceļā uz Līgatni lektore vērsa uzmanību uz likuma par mikrouzņēmumiem „klupšanas akmeņiem”. Līgatnē iepazinās ar mikrouzņēmumu, kas no vietējām izejvielām – upeņēm un avenēm, ražo vīnu. Mājīgā atmosferā baltajā aizā sveču gaismā draudzīgā ģimene – tēvs, māte un meita (ekonomiste ) atbildēja uz visiem grāmatvežus interesējošiem jautājumiem. 

2013.gadā kluba biedri apmeklēja Lietuvā Biržai pilsētā senatnīgo Radzivillu pili, kas restaurēta pat ES līdzekļiem, iepazinās ar jaunā vēstures muzeja materiāliem. Speciāli kluba biedriem tika organizēts folkloras festivāls «Alus ceļš», kurā interesantā formā, izmantojot senos tautas instrumentus, dziesmas un dejas, pavēstīja par alus darināšanas maziem noslēpumiem un alus vēsturi. Protams, bija arī šī Baltijā iecienītā dzēriena degustācija. Klubu darbības laikā tā biedri jau apmeklēja gandrīz visas vēstūriski nozīmīgākās restaurētās pilis, uzzināja daudz jauna par Latvijas vēsturi.

Nāciet mūsu pulkā ! Vajadzīgs tikai Jūsu pieteikums un līgums uz gadu!

Mūsu partneri

Galerija

Kontakti

KIF "Biznesa komplekss"

Gogoļa ielā 13-2

Rīga, Latvija

T: (+371) 67 226 905

T: (+371) 67 227 202