Pa vasaru atpūšamies - tiekamies Rudenī! Smile

 

Mums ir vairāki grāmatveži klubi (GK). Kas tie tādi ?

  • Kopš 1998. gada ir grāmatvežu klubs Rīgā!
  • Valmierā 
  • Ventspilī 
  • Saldū
  • Drīzumā plānojam dibināt klubus arī citās pilsētās.

 

Turklāt, tā ir iespēja garīgi bagātināties, uzzināt daudz jauna un interesanta par Baltijas valstu un Rīgas kulturvēsturisko vidi. Katra kluba nodarbība notiek 4 stundu garumā, tad tiek izskatīti aktuālākie, grāmatvežus interesējošie jautājumi. Pēc nodarbībām dažreiz seko arī dažādi citi pasākumi. Tā kluba biedri apmeklēja unikālo gleznu izstādi Biržas namā Doma laukumā, iepazinās ar J. Misiņa un M.Zadornova bibliotekām, kas izveidotas par šo mecenātu līdzekļiem. Uzzināja daudz jauna un interesanta par tādiem kulrūvēsturiskiem pieminekļiem kā Melngavju namsDoma baznīcaPētera baznīca, apmeklēja modes vēsturnieka A.Vasiļjeva izstādi u.c. Pēc tādiem pasākumiem reizēm grūti šķirties un rodas vēlēšanās pasēdēt ar kolēģēm kādā Vecrīgas kafejnīcā, dalīties iespaidos un, atkal ... parunāt par grāmatvedības problēmām.  

 

Ziemas mēnešos kluba pasākumus dažreiz papildinām ar minikoncertiem līdz 30 min., kuros uzstājas gan aktieri, gan citi mākslinieki, kā arī talantīgie jaunie dziedātāji. Tā savas koncertdarbības sākumā klubā uzstājās Marija NaumovaAleksandrs AntoņenkoMarija Rebeka, kurus tagad pazīst visā Eiropā.  

 

No visa gada 6 GK nodarbībām viena ir IZBRAUKUMA nodarbība-ekskursija ar konkrētu lietišķu tēmu.

Kā, piemēram, 2012. gadā grāmatveži izvēlējas mikrouzņēmumu darbības jautājumu, kuru izskatīja uz viena Līgatnes ģimenes mikrouzņēmuma praktiskās darbības pamata. Jau ceļā uz Līgatni lektore vērsa uzmanību uz likuma par mikrouzņēmumiem „klupšanas akmeņiem”. Līgatnē iepazinās ar mikrouzņēmumu, kas no vietējām izejvielām – upeņēm un avenēm, ražo vīnu. Mājīgā atmosferā baltajā aizā sveču gaismā draudzīgā ģimene – tēvs, māte un meita (ekonomiste ) atbildēja uz visiem grāmatvežus interesējošiem jautājumiem. 

2013.gadā kluba biedri apmeklēja Lietuvā Biržai pilsētā senatnīgo Radzivillu pili, kas restaurēta pat ES līdzekļiem, iepazinās ar jaunā vēstures muzeja materiāliem. Speciāli kluba biedriem tika organizēts folkloras festivāls «Alus ceļš», kurā interesantā formā, izmantojot senos tautas instrumentus, dziesmas un dejas, pavēstīja par alus darināšanas maziem noslēpumiem un alus vēsturi. Protams, bija arī šī Baltijā iecienītā dzēriena degustācija. Klubu darbības laikā tā biedri jau apmeklēja gandrīz visas vēstūriski nozīmīgākās restaurētās pilis, uzzināja daudz jauna par Latvijas vēsturi.

Nāciet mūsu pulkā!

Mūsu partneri

Kontakti

KIF "Biznesa komplekss"

Brīvības gatve 223, Rīga, LV-1039, Latvija

Administrācija: (+371) 26 164 113

Valdes priekšsēdētāja Inga Pumpure: (+371) 26 434 123